Strona 1 z 1

kurtyna PCW

: 2015-10-07, 08:29
autor: jacek
:cry: Zawiesiłem kurtynę PCW przy wjeździe do garażu na 30 aut. Część kierowców zgłasza porysowane samochody od pasków kurtyny. Domagają się ekspertyzy i odszkodowania. Wasze atesty dotyczą używania w pomieszczeniach z żywnością. Przy zamówieniu mówiliśmy gdzie będzie wieszana kurtyna i uzyskaliśmy Wasze zapewnienie, że będzie OKEY. Będziemy domagać się od Was przyjęcia na siebie odpowiedzialności za powstałe szkody. poproszę o odpowiedź. JACEK

: 2015-10-14, 05:16
autor: verticale
Kurtyny PCV przeznaczone są do:
"stosowania jako kurtyny drzwiowe w halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, chłodniach, zakładach mięsnych i przetwórstwa spożywczego, barach wyładunkowych itp."
Produkt nie jest więc przeznaczony do zastosowania w garażach.

Z rozmów z naszymi pracownikami wynika, że żaden z nich nie zapewnił, że produkt jest przeznaczony do ruchu samochodów osobowych.
Z naszego doświadczenia wynika, że nasze kurtyny znajdują zastosowanie w magazynach z ruchem wózków widłowych, jednak ruch samochodów osobowych, nie jest zgodny z przeznaczeniem kurtyn.
Pasy zostały sprzedane do samodzielnego montażu, żaden z naszych pracowników nie miał więc możliwości zobaczenia jakiego typu pojazdy będą poruszały się przez kurtynę PCV.
Nie możemy brać więc odpowiedzialności za zastosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Mając na uwadze dobro naszego Klienta, możemy zaoferować odkupienie pasów oraz całego systemu po cenie rynkowej.

Kurtyny pcv

: 2015-10-21, 10:33
autor: Janusz
Noszę się z zamiarem zamontowania kurtyny pcv jako tanszej alternatywy dla zamykanej bramy . Kurtynę chce zamontować jako bariera dla zacinającego deszczu a zimą sniegu w wiacie, w której trzymam sprzęt rolniczy i niekiedy (zimą) parkuje mój wóz osobowy .
Proszę o podpowiedz czy kurtyna sprawdzi się i nie będzie przepuszczała wody podaczas opadów . Nie chodzi mi o względy związane z zatrzymaniem ciepła

kurtyna

: 2015-10-26, 16:46
autor: Człowiek z Mazur
sam mam kurtyne w z pasów pcv o szerokości 20 cm zamontowana w oborze gdzie mam 80 szt bydła i nie zauważyłem by latem przy obfitych opadach deszczu woda zalegała na klepisku . Warunek taki, by nie wiał silny wiatr, który w połączeniu z naporem zacinającego deszczu może przesuwać pasy kurtyny i wówczas wzrasta prawdopodobieństwo, że woda dostanie się do środka . Zima trudno powiedzieć bo zaczepiam wierzeje i zwijam kurtynę .

Re: kurtyna PCW

: 2019-02-12, 15:31
autor: WitekB
Żeby kurtyna nie rozwiewała się trzeba ją zamontować z maksymalnym zakładem. Ja montowałem pasy w dosyć wietrznej okolicy i stale mi je rozwiewało dopiero pracownik innej firmy wytłumaczył mi zasadę działania kurtyn paskowych.

Re: kurtyna PCW

: 2020-09-22, 13:41
autor: Andzejoxmixx
Niestety, ale Kurtyny PCV
kompletnie się do tego nie nadają :C